O nas

Wszystko zaczyna się od pasji...

Nasze meble na wymiar tworzone są przede wszystkim z pasji.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Ci najwyższą jakość wykonania mebli, a zaprojektowane przez nas meble będą cieszyć Twoje oczy przez długie lata. Postaw na profesjonalizm, postaw na firmę Kospek.

Absolutną podstawą naszej pracy jest kontakt z klientem. Wiemy jak ważne jest omówienie każdego szczegółu, dlatego naszą pracę zaczynamy od szczegółowego wywiadu z klientem.

O nas

Firmę KosPek Meble Sp. z o.o. tworzy dwóch wykonawców z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej, których połączyła pasja i zaangażowanie w szukaniu nieszablonowych rozwiązań.

Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, dzięki czemu nasze meble nadadzą Twojemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter.

Profesjonalnie doradzimy i zrealizujemy Twoje marzenia o nowej zabudowie kuchni, sypialni czy łazienki. Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług – możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami. Wielu naszych klientów współpracuje z nami od lat, co jest dla nas oznaką zaufania i zadowolenia z oferowanych przez nas usług.

Kospek Meble stawia przede wszystkim na jakość produkowanych mebli. Pracujemy na płytach oraz okuciach premium, dbając o każdy detal, ponieważ każda realizacja jest najlepszą wizytówką naszej pracy, bez względu na to, czy realizujemy zabudowy sklepowe, biurowe czy indywidualne.

Nasz klient otrzymuje gwarancję najwyższej jakości!

Jeśli szukasz oryginalnego rozwiązania dla Twojego wnętrza lub designu, którego nie są w stanie zapewnić sieciowe sklepy – zapraszamy do współpracy. Razem stworzymy coś wyjątkowego!